Akcia
 Asus TUF GAMING K1 Herná klávesnica RGB podsvietené
 Asus TUF GAMING K1 Herná klávesnica RGB podsvietené  Asus TUF GAMING K1 Herná klávesnica RGB podsvietené

Asus TUF GAMING K1 Herná klávesnica RGB podsvietené

19,00€ 79,00€
Bez DPH: 15,83€
Výrobca: ASUS
Model: Asus TUF GAMING K1 90MP01X0-BKUA00
Dostupnosť: 11

Odolnosť na druhú

ASUS TUF Gaming K1 je herná klávesnica, ktorá zabezpečuje nekompromisný výkon a výnimočnú životnosť. Je vybavená spínačmi, ktoré poskytujú tichú odozvu pri každom stlačení. Sú umiestnené v ráme odolnom proti poliatiu tekutinou, ktorý je obohatený o špeciálny povlak a preverený pre náročné podmienky. K1 má tiež prispôsobiteľné osvetlenie RGB a bočnej svetelnej lišty pre osobný štýl, vlastné ovládanie hlasitosti pre rýchle, intuitívne ovládanie a odnímateľnú ergonomickú opierku zápästia pre väčšie pohodlie.

VÝKON HERNEJ ÚROVNE

TUF Gaming K1 poskytuje vynikajúcu hmatovú reakciu s odpruženou akciou, ktorá je tichá a pohodlná. Je tiež skonštruovaná s technológiou 19-key-rollover (NKRO), ktorá zabezpečuje pozoruhodnú presnosť a žiadne zmeškané stlačenie klávesov.

DYNAMICKÉ RGB A SVETELNÁ LIŠTA

TUF Gaming K1 má päť samostatných svetelných zón a pýši sa RGB pásikmi po oboch stranách. Každá zóna je individuálne prispôsobiteľná z celého spektra farieb, čo vám umožňuje osvetliť vašu zostavu v harmonickom súznení. Aplikácia ASUS Armory Crate poskytuje ovládanie RGB novej generácie, ktoré synchronizuje profily osvetlenia a hier s vašim obsahom.

VLASTNÉ OVLÁDANIE HLASITOSTI

Vďaka ovládaniu hlasitosti vpravo hore zjednodušuje TUF Gaming K1 rýchle a jednoduché ovládanie zvuku vašej hry bez nutnosti ju zastavovať. Môžete intuitívne otočiť gombíkom bez toho, aby ste museli pustiť obrazovku z očí.

ERGONOMICKÁ OPIERKA ZÁPÄSTIA A PRISPÔSOBITEĽNÉ NOŽIČKY

S odnímateľnou opierkou zápästia a nastaviteľnými nožičkami, ktoré poskytujú dve výškové polohy, je TUF Gaming K1 navrhnutá ergonomicky pre optimálne pohodlie.

ŠPECIÁLNY POVLAK ODOLNÝ PROTI POSTRIEKANIU VODOU

Klávesnica TUF Gaming K1 je skrz naskrz postavená tak, aby poskytovala roky služby v prvej bojovej línii. Jej vonkajší plášť má špeciálny povlak, ktorý je opevnený, aby vydržal celú súpravu viac ako 10 prísnych testov oteru, trenia a potu. A odolnosť proti poliatiu tekutinou do objemu až 300 ml zabezpečuje, že nehody s plechovkami alebo hrnčekmi nebudú znamenať koniec sveta.

Gumový test trenia
Všeobecná
skúška spoľahlivosti
200 cyklov
TUF Gaming
Test odolnosti povlaku
300 cyklov
1,5x
Skúška opotrebovania RCA
Všeobecná
skúška spoľahlivosti
10 cyklov
TUF Gaming
Test odolnosti povlaku
50 cyklv
5X
Test odolnosti proti potu
Všeobecná
skúška spoľahlivosti
50oC
TUF Gaming
Test odolnosti povlaku
75oC
1,5x

ARMOURY CRATE

ASUS Armory Crate zjednocuje ovládanie systému a osvetlenia tak, aby poskytol základné nastavenia na dosah ruky v jedinom nástroji. Jednoducho vytvárajte, definujte a prispôsobujte profily scenárov, mapujte jednotlivé klávesy, zaznamenávajte makro a ďalšie. Môžete dokonca sledovať hardvérové štatistiky behom hrania pre zábavnú analýzu dát.

PROGRAMOVATEĽNÁ VĎAKA INTEGROVANEJ PAMÄTI

Klávesnica TUF Gaming K1 je vybavená 8 programovateľnými klávesmi s podporou okamžitého záznamu makra, čo zjednodušuje konfiguráciu klávesnice pre prispôsobené hranie. A tri prispôsobiteľné plus jedna základná integrovaná pamäť vám umožní zobrať klávesnicu so sebou na cesty a mať vždy svoje nastavenia k dispozícii, nech už ste kdekoľvek.

Programovateľné klávesy

 

Okamžité zaznamenávanie makra

 

Integrovaná pamä

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
-           +