Akcia
Microsoft Windows 10 Home 32/64-Bit ESD All Lng (KW9-00265)

Microsoft Windows 10 Home 32/64-Bit ESD All Lng (KW9-00265)

47,00€ 110,00€
Bez DPH: 39,17€
Výrobca: OEM
Model: Windows 10 Home
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní

Dostupné možnosti

Software:
Produkt: Microsoft Windows 10 Home RTM
Verzia: Home
Spracovanie dát: 32/64-bitové
Typ: Časovo neobmedzená licencia s aktivačným kľúčom v elektronickej podobe ESD
Lokalizácia: SK, CZ, HU, ANG atď.
POZOR! Nie je možný UPGRADE starého operčného systému. Možná je len čistá inštalácia na nové PC alebo notebook!

 

Špecifikácia Microsoft Windows 10 Home 32/64-Bit ESD All Lng (KW9-00265)

Parametre Microsoft Windows 10 Home 32/64-Bit ESD All Lng (KW9-00265)

Popis produktu

Inovatívna, rýchla a perfektne pohodlná práca s počítačom? To vám ponúka operačný systém Windows 10 Home, s ktorým dosiahnete vynikajúce výsledky vo všetkom, čo vám v jeho prítomnosti skríži cestu. Poteší vás dôverne známe prostredie, ktoré sa však môže pochváliť tým, že je ešte rýchlejšie, modernejšie a dokonale prispôsobené vašim používateľským potrebám. Vylepšené funkcie vám uľahčia prácu, príjemný inovatívny vzhľad dokonale podtrhne každé vaše zariadenie, či už počítač, notebook alebo tablet. Skvelo si budete rozumieť s prehliadačom Microsoft Edge a oceníte aj integrované bezpečnostné funkcie, s ktorými sa nemusíte báť nebezpečných vírusov. Svoj nový systém si obľúbite aj vďaka funkcii Windows Hello, ktorá vás bude rozmaznávať v skutočne osobnej rovine.

Nebojte sa zmeny

Konečne sa nemusíte obávať zmeniť svoj operačný systém. Windows 10 Home je jednoducho prispôsobený používateľským potrebám a ponúka prehľadné a rýchle fungovanie. V porovnaní s predchádzajúcimi verziami navyše obsahuje nejedno významné vylepšenie. Poteší vás napríklad nová flexibilná ponuka Štart, ktorá vám bude zjednodušovať každodennú prácu. Veľkou výhodou systému sú aj integrované bezpečnostné funkcie, ktoré chránia váš počítač proti škodlivému softvéru.

Nebojte sa zmeny
 
Pre ešte rýchlejšiu, efektívnejšiu a prehľadnejšiu prácu

Pre ešte rýchlejšiu, efektívnejšiu a prehľadnejšiu prácu

Nebaví vás neustále prepínať medzi jednotlivými oknami? Systém Windows 10 Home vám túto starosť ušetrí – na obrazovku si môžete pripnúť až štyri okná naraz a jednoducho s nimi pracovať. Všetko budete mať poruke a prehľadne usporiadané. Systém sa navyše podľa veľkosti displeja ľahko prispôsobí každému zariadeniu aj každej vašej činnosti.

 

Systém, ktorý si zamilujete

Váš nový operačný systém sa pre vás stane nielen perfektnou oporou pri každodennej práci, ale aj príjemným spoločníkom, ktorý sa vám každý deň pokúsi vykúzliť úsmev na tvári. Ukrýva totiž funkciu Windows Hello, vďaka ktorej vás vaše zariadenie pozdraví, a dokonca vám pri prihlásení aj zamáva. A aby bolo používanie ešte príjemnejšie, nebudete musieť zadávať heslo, pretože systém vás s funkciou Hello sám spozná.

Systém, ktorý si zamilujete
 
Prehliadač aj pre tých najnáročnejších

Prehliadač aj pre tých najnáročnejších

Neoddeliteľnou súčasťou Windows 10 Home je nový prehliadač Microsoft Edge, navrhnutý tak, aby fungoval presne podľa vašich predstáv. S ešte lepšími a dokonalejšími funkciami, ako je napríklad vylepšený adresný riadok alebo inteligentné zobrazenie obsahu priamo na čítanie, uspokojí aj náročnejších používateľov webových prehliadačov.

 

Perfektná voľba pre hráčov

Systém Windows 10 Home sa bude páčiť aj tým z vás, ktorí patria medzi zanietených hráčov. Na svojom počítači, notebooku alebo tablete môžete jednoducho spustiť hry pre Xbox One. Poteší vás aj funkcia Záznam hry, s ktorou si môžete nahrať všetko, čo budete chcieť, a prípadne to aj hneď zverejniť, či poslať svojim spoluhráčom.

Perfektná voľba pre hráčov

OEM nie je viazaný na hardvér, po 90-dňoch je možné previesť na iné PC.

Zdroje: Tlačová správa Súdneho dvora EU č. 94/2012 zo dňa 3.7.2012

             Rozsudok súdneho dvora EU zo dňa 3.7.2012

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
-           +